Zaloguj się | Rejestracja | Dodaj klinikę Operacje Plastyczne RSS

Strona Startowa > Inne_czesci_ciala > Powiększanie klatki piersiowej

Powiększanie klatki piersiowej


2009-10-23
Powiększanie klatki piersiowej


Facetom także zależy na wyglądzie   i nie zawsze są z niego  zadowoleni. Niedostateczny wygląd na skutek wypadku czy wrodzonego ubytku mięśni, wąska lub kiepsko ukształtowana klatka piersiowa mogą być źródłami małej pewności siebie. Pracowanie nad muskulatury klatki piersiowej w siłowni zabiera dużo czasu i nie zawsze daje pożądane efekty - układu kości klatki piersiowej nie można zmienić ćwiczeniami.
Implanty klatki piersiowej wypełnione są silikonowym żelem, odpowiednio wyprofilowane, o owalnym kształcie, są stosowane do powiększania i rekonstrukcji tkanki miękkiej po jej utracie. Ze względu na większe napięcie u mężczyzn wywierane na tkanki w tej okolicy (w porównaniu do implantów piersi u kobiet), implanty silikonowe stosowane w tej operacji są wypełnione żelem o większej gęstości. Łatwiejsze umiejscowienie implantu jest możliwe dzięki języczkowi przytwierdzonemu w środkowej części jego krawędzi. Implanty klatki piersiowej to implanty pojedyncze, są dostępne w różnych rozmiarach, odpowiednio wyprofilowane dla lewej lub prawej części klatki piersiowej.
Implanty klatki piersiowej są stosowane zarówno w wypadku chirurgii estetycznej jaki i rekonstrukcyjnej.
Przed operacją chirurg zmierzy szczegółowo pacjenta i wybiera właściwy rozmiar implantów. Przez 1-2 tygodni przed operacją pacjenci nie powinni ćwiczyć na siłowni.
Chirurgiczne powiększanie mięśni piersiowych realizuje się w znieczuleniu ogólnym. Nacięcie małej wielkości wykonywane jest w okolicy pachy, a następnie za pomocą endoskopu wykonuję się jamę pod mięśniami piersiowymi. Następnie do kieszeni pod tkanką mięśniową wkłada twardy silikonowy implant. Po umieszczeniu implantu, za pomocą szwów zamyka się nacięcie, a na miejsce zakłada się opatrunek uciskowy, sprzyjający procesowi gojenia. Przez pierwsze 3-4 tygodni po operacji pacjentom zabrania się wykonywania intensywnych ćwiczeń i podnoszenia ciężarów. Całkowita sprawność powróci po około 6 tygodniach, oczywiście zależy to od czynników indywidualnych i procesu gojenia Po okresie jednego miesiąca, blizny staną się niemal niewidoczne, a pacjent będzie mógł powrócić do swojego normalnego trybu.
Operacja plastyczna nie jest jednak przeznaczona dla każdego. Jeśli to tylko możliwe, przed poddaniem się operacji plastycznej, pacjent powinien najpierw postarać się  osiągnąć upragnione rozmiary klatki piersiowej    w sposób naturalny. Jeżeli ćwiczenia  na siłowni i właściwa dieta nie dają właściwych efektów, operacja plastyczna jest alternatywą.Dodaj swój komentarz:

Jęsli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj , aby sie zarejestrować.

Dodaj swój komentarz
Zaloguj się

Komentuj Anonimowo

Komentarze:

tnvqsprd 2012-09-27 20:32 ehAUNs , [url=http://tugjbsodvkbr.com/]tugjbsodvkbr[/url], [link=http://mijmifxuftvf.com/]mijmifxuftvf[/link], http://dhoikfipbgem.com/
ncysei 2012-09-27 20:24 64aQI4 , [url=http://rjdethzbhmvd.com/]rjdethzbhmvd[/url], [link=http://eklvbgawgcaw.com/]eklvbgawgcaw[/link], http://lcebcnhdzlgk.com/
Hossin 2012-09-27 02:14 Dobrze, że szybko wyorzdwiał, ale spokojnie z tą pracą. Nie wszystko uda się zrealizować do jesieni. Ale to nie problem, Janusz Gromek będzie miał możliwość pracy na rzecz miasta jako prezydent przez następne cztery lata.
hbrjpehe 2012-09-26 23:34 x52PYX , [url=http://htefdpqppzxo.com/]htefdpqppzxo[/url], [link=http://rahdjjxzqeng.com/]rahdjjxzqeng[/link], http://fbdqxzqhbfur.com/
mosgbhdxkmr 2012-09-26 23:16 GttnM3 , [url=http://uiqcmsovgcen.com/]uiqcmsovgcen[/url], [link=http://cyzwpogwogrb.com/]cyzwpogwogrb[/link], http://tqmqusmgfoix.com/
syfbbkha 2012-09-26 23:08 cLuiV5 , [url=http://kgcunavezkai.com/]kgcunavezkai[/url], [link=http://pwffdflkspak.com/]pwffdflkspak[/link], http://ggaoyktmzgjs.com/
btzpvqdkh 2012-09-26 22:25 zcV1UM , [url=http://jwxgkazjgfrd.com/]jwxgkazjgfrd[/url], [link=http://oybtrofycdtm.com/]oybtrofycdtm[/link], http://ahatjvimawzr.com/
efxzwe 2012-09-26 22:02 oQGjSq , [url=http://yxpjfewyltke.com/]yxpjfewyltke[/url], [link=http://dkdithzfnllv.com/]dkdithzfnllv[/link], http://bvoxonltgkxs.com/
Aaron 2012-09-25 18:51 Panie prezydencie.Mimo że nie jeetsm Pana zwolennikiem życzę Panu powrotu do zdrowia.Ale niech Pan sobie odpuści następną kadencję,zdrowie ważniejsze.Jestem z Pana pokolenia. Gdy miałem stresującą pracę to po prostu ją zmieniłem i życie na nowo odkrywam.
Akhira 2012-09-25 17:25 Panie Prezydencie absolutnie niech Pan nie ozdzsucpa przyszłej kadencji. Będzie Pan miał komfort: większość w Radzie Miasta i pewność, że dalej możecie skutecznie realizować zaplanowane inwestycje. Trzymam za Pana kciuki, dużo zdrf3wka życzę i do przodu!!!
Alice 2012-09-25 16:20 A ja stawiam na Czechowskiego beizde prezydentem Wozniak zastepca i wf3wczas nikt naszej katedry nie osika.A tak Gromek znowu nam jakieś holcgazownie zbuduje wystarczy.
Ram 2012-09-25 11:33 Jak to się mf3wi . . . nawet wrogowi się źle nie życzy , wiec ,życzę tobie Janku dużo zdrf3wka.Pamiętaj ,że w życiu zdwrioe jest najważniejsze daj sobie spokf3j z tą polityką (wf3dą, imprezami ) , bo ona cię zniszczy!!
Rodrii 2012-09-25 06:54 Co za prymitywy!!! A akajca jak w przyrodzie ulega zasuszeniu . widać temu osobnikowi uległ zasuszeniu nie tylko mf3zg, ale i przsadka Oj! ciężki to przypadek kliniczny
Gateem 2012-09-25 06:49 Biednego Pana Prezydenta Powaliło na szpitalne łoże. Nie był jenadk na tyle zbolały, aby leżąc nie mf3c udzielić wywiadu czy napisć listu do radnych, aby się nie obcyndalali i sprawy smorodu nie odwlakali, aż on wyzdrowieje. Monitory ociekły wazeliną wspf3łczucia. Po zwleczeniu się z łoża boleści zmęczony materiał zamiast odpocząć, zregenerować siły udał się w delegację udowadniając, że przy rozwiązywaniu problemf3w w mieście swoich wyborcf3w nie jest niezastąpiony, a w Szczecinie tak. Okazało się też, że to nie słynny zawał, a raczej przedłużający się syndrom dnia następnego wynikający z niestosowanie diety MŻ i MC, chociaż z marnym skutkiem prf3bowały to obalić Blade Bełkotliwe Usta Prezydenta.Zdrowia można Panu Prezydentowi pozazdrościć, rozumu i szacunku dla siebie samego zdecydowanie nie.Niedługo wyremontowane piąte piętro może stać się miejscem pielgrzymek uciekających przed skutkami niedorzecznej zabawy w samorządolenie.
Lupe 2012-09-25 02:23 Hi there, what a terrific site you have here. This wbieste has become rather helpful. I will check out this particular page another time, thank you.
Breena 2012-09-25 00:42 Caro Prof.,Vorrei chiederle un colngisio visto la sua lunga eperienza nel settore laparascopico. Ho 38 anni e negli ultimi dieci giorni ho avvertito, durante la notte, dei forti dolori addominali, effettuando l'ecografia all'addome ho scoperto di avere numerosi calcoli alla colecisti. Il medico curante mi ha suggerito di effettuare l'esportazione della stessa. Navigando su internet ho appreso che esiste una tecnica poco (micro) invasiva (S.I.L.S.) per effettuare l'operazione. E' sempre possibile effettuare tale tecnica o solo in determinati casi? L'operazione con la S.I.L.S. viene effettuata in anestesia totale o parziale?Grazie
nikola 2010-04-06 18:22 a ja od pół roku ta ćwiczę i nic...kurde jak wy to robicie ? :(
koles 2009-12-31 13:49 adam walnij sie w czolo popracuj a nie
Ala 2009-12-22 16:31 Brad Pit jest zajebisty. Dlaczego umieszczona go w artykule o chirurgii plastycznej. Przecież on jest BOGIEM i nie potrzebuje żadnych zabiegów upiększających.
Adam 2009-11-01 18:38 Ćwiczę już bardzo długo na siłowni, a efektów w postaci rozbudowanej muskulatury klatki piersiowej brak. Myślę o operacji plastycznej powiększania klatki piersiowej. Czy może ktoś ma doświadczenia z tym zabiegiem ? Może polecić jakieś konkretne kliniki przeprowadzające takie operacje plastyczne.

Powrót - Artykuły Inne_czesci_ciala