Zaloguj się | Rejestracja | Dodaj klinikę Operacje Plastyczne RSS

Strona Główna > Tag - Brzuch


Artykuły z Tagiem Brzuch (4)

 • Usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą wody

  Usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą wody
  Coraz więcej osób chcąc pozbyć się zbędnych kilogramów sięga po diety cud oparte na dużej ilości płynów, wylewa litry potu na siłowni, regularnie odwiedza pływalnie i sauny.
 • Plastyka powłok brzucha

  Plastyka powłok brzucha
  Operacja polega na wycięciu nadwyżki tkanki tłuszczowej i skóry oraz zszyciu pochewek mięśni prostych brzucha w celu wymodelowania przesadnego uwypuklenia w okolicy podbrzusza.
 • Macrolane – środek do nieinwazyjnego modeling ciała

  Macrolane – środek do nieinwazyjnego modeling ciała
  Celem zabiegu przeprowadzanego przy użyciu środka Macrolane™ jest chwilowe wymodelowanie ciała. Zdarz się, że na skutek wcześniej zrobionych operacji ciało ludzkie zmienia kształt w niestety niepożądanych kierunku, sprowadzając negatywne efekty, takie jak brak harmonijnego wyglądu, zwiotczenia skóry.
 • Plastyka brzucha po porodzie

  Plastyka brzucha po porodzie
  Wiele kobiet nie jest w stanie wrócić do figury sprzed ciąży. Żadne ćwiczenia, czy nawet najlepsze diety nie pomagają pozbyć się wyciągniętej, zwisającej skóry na brzuchu.Wideo z Tagiem Brzuch (3)

 • Macrolane- modelowanie sylwetki bez konieczności poddania się operacji plastycznej

  Macrolane- modelowanie sylwetki bez konieczności poddania się operacji plastycznej
  Macrolane jest wstrzykiwanym żelem oparta na opatentowanej przez Q-Med. Technologii , NASHA ™, do produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego. Przez wiele lat zarówno kobiety i mężczyźni byli skazani na operacje plastyczne w celu zwalczania objawów starzenia. Teraz powstała możliwość nie-chirurgicznego modelowaniea sylwetki, które w sposób naturalny regeneruje nasze ciało. Macrolane to innowacyjny produkt zalecany do przywracania gibkości i kształtowania powierzchni ciała, na przykład piersi, łydek i pośladków. Może również być środkiem na nierówności w powierzchni skóry, na przykład spowodowanych liposukcją.
 • Liposukcja - przebieg operacji

  Liposukcja - przebieg operacji
  Wideo przedstawi przebieg operacji plastycznej polegającej na wykonaniu liposukcji brzucha. (Zawiera także zdjęcia prze i po). Liposukcja jest zabiegiem, który pomaga wyrzeźbić ciało poprzez usuniecie niechcianego tłuszczu z konkretnych części ciała takich jak biodra, pośladki, uda, ramiona, brzuch czy szyi. Choć zabieg ten nie jest substytutem ćwiczeń fizycznych i diety, dzięki tej operacji plastycznej można usunąć tłuszcz i poprawić sylwetkę, gdy odchudzanie nie daje spodziewanych efektów.
 • Liposukcja - Prze i Po

  Liposukcja - Prze i Po
  Wideo prezentuje zdjęcia pacjentów przed i po zabiegu liposukcji. Wideo zawiera przykłady liposukcji wykonanej na m.in. biodrach, udach,twarzy i pośladkach.

Baza wiedzy o operacjach plastycznych i chirurgii plastycznej.

Znajdź specjalistów od operacji plastycznych.