Zaloguj się | Rejestracja | Dodaj klinikę Operacje Plastyczne RSS

Strona Główna > Tag - Posladki


Artykuły z Tagiem Posladki (3)

 • Modelowanie pośladków przy pomocy komórek tłuszczowych pozyskanych w trakcie wodnej liposukcji

  Modelowanie pośladków przy pomocy komórek tłuszczowych pozyskanych w trakcie wodnej liposukcji
  Pozyskany tłuszcz w trakcie water-jet assisted liposuction (WAL) with the body-jet jest bardzo dobrym materiałem, który można użyć do modelowania ciała.
 • Liposukcja pośladków - Opis zabiegu

  Liposukcja pośladków - Opis zabiegu
  Zabieg liposukcji może być wykonywany techniką klasyczną, która sprowadza się do na wykonaniu niedużych nacięć i wsadzeniu przez nie cieniutkiej rurki podłączonej do specyficznego ssącego urządzenia;
 • Implanty pośladków

  Implanty pośladków
  Operacje powiększania pośladków przy użyciu implantów stają się coraz bardziej popularne ostatnimi czasy. Jest to względnie nowy typ operacji plastycznych. Zabieg ten, opracowany czterdzieści lat temu w Ameryce Południowej, zaczął szybko zdobywać popularność , pod wpływem zmieniających się trendów.Wideo z Tagiem Posladki (2)

 • Operacja podniesienia pośladków (Brazilian butt lift)

  Operacja podniesienia pośladków (Brazilian butt lift)
  Operacja podniesienia pośladków to bardzo nowa i niezmiernie efektywna technika poprawienia wyglądu pośladków. Podniesienie pośladków i plastyka talli to modelowanie za pomocą liposukcji zbędnego tłuszczu i wstrzykiwania tkanki tłuszczowej w pośladki. Wideo przedstawia historię kobiety, która decyduję się na tą operację plastyczną u doktora Matlock'a. Wideo prezentuje opis zabiegu, sam przebieg zabiegu podniesienia pośladków oraz korzystne efekty tej operacji plastycznej ( włącznie z entuzjastycznym przyjęciem rezultatów przez chłopaka pacjentki).
 • Implanty pośladków (Przed i po zabiegu)

  Implanty pośladków (Przed i po zabiegu)
  Wideo przestawia parę rzeczywistych efektów przeprowadzonych operacji powiększania pośladków i porównuje ciało przed i po zabiegu pacjentek.

Baza wiedzy o operacjach plastycznych i chirurgii plastycznej.

Znajdź specjalistów od operacji plastycznych.