Zaloguj się | Rejestracja | Dodaj klinikę Operacje Plastyczne RSS

Centrum Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak

Dane teleadresowe:

Opis:

Dr Monika Jachna-Grzesiak jest chirurgiem plastykiem II stopnia, członkiem Poskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) od 1998 roku. Fakultet medycyny odbywała na Uniwersytecie w Buenos Aires z zakończeniem i nostryfikacją na Uniwersytecie Jagielońskim w Krakowie w 1990 roku . I stopien Chirurgii Ogólnej uzyskała w prestiżowej Klinice Chirurgii Ogólnej prof. T.Popieli w Krakowie.
Od 19 lat zajmuje się dziedziną chirurgii plastycznej uzyskując dodatkowe dyplomy i kursy na całym świecie. Brazylia, a potem USA stały się głównym źródłem wiedzy pogłębianej każdego roku na sympozjach, kongresach i stażach chirurgicznych. Liczne dyplomy świadczą o przygotowaniu do prowadzenia kliniki na najwyższym poziomie wiedzy w zakresie chirurgii plastycznej i estetycznej.
Wielokrotnie przeprowadzane operacje pod okiem najsłynniejszych chirurgów w Rio de Janeiro, Nowym Yorku, Mediolanie i innych ośrodkach dały szanse na zdobycie doświadczenia, które byłoby trudne do zdobycia we własnej praktyce prywatnej, którą prowadziła od 2000 roku jako Gabinet Chirurgii Plastycznej Plastuś 2000.
W ramach praktyki prywatnej Dr Grzesiak wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej jak i małe zabiegi upiększające o charakterze estetycznym. Równocześnie w obu zakresach stara się dostosować swoje techniki chirurgiczne przede wszystkim do wieku pacjenta. Głównym celem dr Grzesiak jest stworzenie jak najlepszego, najbardziej naturalnego wyglądu pacjenta.
Dr Grzesiak ma szerokie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów chirurgicznych proponowanych w znajdującym się na stronie przewodniku i zapewni Państwu konsultacje z zagłębieniem we wszystkie szczegóły procedur chirurgicznych i estetycznych, którymi będziecie zainteresowani. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na zabieg chirurgiczny, dr Grzesiak i jej zespół zapewnią najwyższy standard opieki medycznej i osobistą uwagę co do każdego szczegółu.

Galeria:

Dr Monika Jachna-Grzesiak

Dr Monika Jachna-Grzesiak
Dr Monika Jachna-Grzesiak

Oferta:

  • Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy)
  • Korekcja nosa
  • Korekcja powiek -Blepharoplastyka
  • Korekcja uszu (Otoplastyka)
  • Lifting czoła
  • Powiększanie piersi (Augmentacja)
  • Zmniejszenie piersi

Mapa:


Profile Klinik Chirurgicznych - Warszawa