Zaloguj się | Rejestracja | Dodaj klinikę Operacje Plastyczne RSS

Strona Startowa > Brzuch

Chirurgia Plastyczna - Brzuch

 • Vibrolipo

  Vibrolipo
  Zastosowanie technologii laserowej SmartLipo do likwidacji tkanki tłuszczowej to nowoczesna i efektywna metoda która podnosi znacznie poziom bezpieczeństwa jak i wydajności wielu technik chirurgicznych oraz aktualnie najlepszy wybór z dostępnych na rynku metod zabiegowych.
 • SmartLipo: światowy hit w modelowaniu sylwetki także dla polskich pacjentek

  SmartLipo: światowy hit w modelowaniu sylwetki także dla polskich pacjentek
  Zgrabna i szczupła sylwetka, jędrna skóra bez cellulitu i ubranie nawet o 2 rozmiary mniejsze, takie efekty zapewnia SmartLipo, laserowa lipoliza; światowy przebój wśród zabiegów modelowania ciała.
 • Liposukcja

  Liposukcja
  Okazuje się, że odsysaniu tłuszczu, najchętniej poddają się osoby między osiemnastym, a pięćdziesiątym rokiem życia. Najczęściej są to kobiety, choć ostatnio można zaobserwować, że liposukcja zdobywa coraz większą popularność również wśród mężczyzn.
 • Plastyka powłok brzucha

  Plastyka powłok brzucha
  Operacja polega na wycięciu nadwyżki tkanki tłuszczowej i skóry oraz zszyciu pochewek mięśni prostych brzucha w celu wymodelowania przesadnego uwypuklenia w okolicy podbrzusza.
 • Macrolane – środek do nieinwazyjnego modeling ciała

  Macrolane – środek do nieinwazyjnego modeling ciała
  Celem zabiegu przeprowadzanego przy użyciu środka Macrolane™ jest chwilowe wymodelowanie ciała. Zdarz się, że na skutek wcześniej zrobionych operacji ciało ludzkie zmienia kształt w niestety niepożądanych kierunku, sprowadzając negatywne efekty, takie jak brak harmonijnego wyglądu, zwiotczenia skóry.
 • Plastyka brzucha po porodzie

  Plastyka brzucha po porodzie
  Wiele kobiet nie jest w stanie wrócić do figury sprzed ciąży. Żadne ćwiczenia, czy nawet najlepsze diety nie pomagają pozbyć się wyciągniętej, zwisającej skóry na brzuchu.

Baza wiedzy o operacjach plastycznych i chirurgii plastycznej.

Znajdź specjalistów od operacji plastycznych.