Zaloguj się | Rejestracja | Dodaj klinikę Operacje Plastyczne RSS

Strona Startowa > Brzuch > Vibrolipo

Vibrolipo


2009-10-04
Vibrolipo


Jak działa SmartLipo ?
Zastosowanie technologii laserowej SmartLipo do likwidacji tkanki tłuszczowej to nowoczesna i efektywna metoda która podnosi znacznie poziom bezpieczeństwa jak i wydajności wielu technik chirurgicznych oraz aktualnie najlepszy wybór z dostępnych na rynku metod zabiegowych. Zabieg SmartLipo polega na wykorzystaniu precyzyjnie skalibrowanego lasera za którego pomocą komórki tłuszczowe zostają rozbite i można je usunąć przez nacięcie służące do wprowadzenia kaniuli pod skórę. Naczynia krwionośne są zamykane podczas zabiegu przez aparaturę laserową co znacznie redukuje ryzyko obrzęku, krwawienia oraz zasinienia obecne przy standardowej liposukji. Zabieg SmartLipo jest minimalnie inwazyjny dzięki czemu Pacjenci szybciej dostrzegają wyniki a ryzyko powikłań jest także zredukowane do minimum.Pacjenci mogą także wykonać zabieg w znieczuleniu miejscowym czyniąc zabieg mniej ryzykownym a rekonwalescencję znacznie krótszą.
 
Jak wygląda zabieg SmartLipo?
Bardzo mała światłowodowa kaniula o średnicy 1-2mm jest wprowadzana pod skórę. Przemieszczanie kaniuli powoduje dostarczanie energię laserową do komórek tłuszczowych, powodując ich pękanie i uwalanianie ich zawartości. Impulsy laserowe stymulują także obkurczanie się kolagenu a co za tym idzie bardzo dobrze wpływa na pobudzenie skóry do obkurczania po zabiegu. Małe rozmiary kaniuli czynią SmartLipo zabiegiem minimalnie inwazyjnym, możliwym do przeprowadzenia w znieczuleniu miejscowym. Laser błyskawicznie zamyka małe naczynia krwionośne redukując ryzyko krwawienia, obrzęku czy zasinienia – a co za tym idzie szybszy powrót do codziennej aktywności niż w przypadku tradycyjnej liposukcji. Brak konieczności znieczulenia ogólnego a ryzyko wystąpienia efektów ubocznych bardzo małe, znacznie wzrasta poziom bezpieczeństwa zabiegu.
 
Czy SmartLipo jest odpowiednie dla Ciebie?
Praktycznie każdy jest odpowiednim kandydatem do przeprowadzenia zabiegu SmartLipo. Idealna osoba to ktoś:
1. cieszący się dobrym  zdrowiem, sprawnością fizyczną gdzie masa ciała jest maksymalnie kilkanaście kilogramów ponad idealną wagą.

2.posiadający jedno lub więcej skupisk tkanki tłuszczowej nie reagujące na wysiłek fizyczny lub dietę.

3.chcących zmienić te niemożliwe do usunięcia obszary, lepiej zarysować sylwetkę.

SmartLipo to idealne rozwiązanie gdy nie mamy dużo czasu na rekonwalescencję pooperacyjną i chcemy szybciej być w formie. Po zabiegu SmartLipo Pacjenci są w pracy po ok 1-2 dniach, bandaże usuwa się ok 1-2 tygodnie po zabiegu.

Kto jest dobrym kandydatem do zabiegu SmartLipo?
- Ciężki wysiłek w kwestii układania diety i ćwiczeń fizycznych nie przyniósł żadnych zmian  “schabiki” lub inne skupiska tłuszczu wciąż cię drażnią? Tłuszcz i podobne substancje zapasowe organizmu mogą być niemożliwe do usunięcia jedynie za pomocą diety i ćwiczeń. SmartLipo jest relatywnie prostym rozwiązaniem w walce z uparcie trzymającym się nas tłuszczem.
– Urządzenie do SmartLipo zostało zatwierdzone do bezpiecznego użycia w Listopadzie 2006 roku a dzisiaj jest jedną z najszybciej rozwijających się, bezpiecznych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej.
- Nie chcesz mieć obwisłej skóry po zabiegu. Wielu pacjentów po tradycyjnej liposukcji dostrzega fakt niedopasowania się skóry do ich nowej sylwetki. Zwisająca skóra jest przyczyną problemów natury estetycznej, wymagających niekiedy ingerencji chirurga. Metoda SmartLipo pozwala na uniknięcie tego problemu, dzięki działaniu obkurczającym struktury skóry która stara się dopasować do nowej sylwetki.
- Jeśli chcesz trwałych rezultatów – po usunięciu tłuszczu z określonego obszaru ciała, nigdy tam nie powróci. Jeśli przybędzie ci wagi w przyszłości zostanie ona związana z odłożeniem się tkanki tłuszczowej w innych częściach ciała

Korzyści płynące ze SmartLipo

Wybraliśmy SmartLipo po rozważaniu za i przeciw wielu metod odsysania tłuszczu, tu jest kilka ważnych kwestii dotyczących przewagi tego zabiegu nad innymi.
 
1. Minimalny czas rekonwalescencji.
Część naszych pacjentów wraca do pracy natychmiast po zabiegu, prawie jakby mieli przerwę na lunch zamiast na liposukcję. Oczywiście standardowo zalecane dzień lub dwa odpoczynku po zabiegu.
 
2. Minimalny dyskomfort
Podczas zabiegu pacjent nie odczuwa bólu. Po tym jak znieczulenie przestanie działać odczucia można porównać do bólu po intensywnych ćwiczeniach fizycznych. Odczucia te są zdecydowanie inne niż po standardowej liposukcji po której pacjent czuje się jak po zderzeniu z ciężarówką. Zasinienie jest także znacznie zredukowane przy zastosowaniu SmartLipo.
 
3. Mniej urazowe.
Światłowodowa kaniula jest wprowadzana przez maleńkie nakłucie na skórze, najczęściej wzdłuż naturalnych załamań skóry które ukrywają późniejszą bliznę. Podczas gdy laser uszkadza komórki  tłuszczowe, zamyka także  małe naczynia krwionośne. Specjalne ubrania uciskowe nie są konieczne ponieważ leczone obszary nie będą  krwawić po wyjęciu lasera.
 
4. Opieka pooperacyjna:
Prawie “normalna” skóra po 3ch miesiącach. Bardzo trudno jest znaleźć miejsca w których aparatura była wprowadzana pod skórę lub stwierdzić, że była przeprowadzana liposukcja. Skóra obkurcza się wokół obszaru zabiegu.
 
5. Bezpieczeństwo i komplikacje:
SmartLipo jest bezpieczniejsze niż tradycyjna liposukcja ponieważ jest mniejsze ryzyko krwawienia oraz powikłań po znieczuleniu. Wykonując zabieg przy zastosowaniu techniki nasiękowego znieczulenia całkowicie wyeliminowaliśmy wiele zagrożeń związanych zwyczajowo ze znieczuleniem ogólnym.
 

Bezpieczeństwo i Komplikacje

SmartLipo jest bardzo bezpiecznym zabiegiem. Zabieg SmartLipo został zatwierdzony przez FDA(US Food and Drug Administration) w listopadzie 2006 roku. Żadne zagrażające życiu komplikacje występujące po zabiegu nie zostały stwierdzona po zabiegach SmartLipo. Wynika to z faktu, że SmartLipo jest przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym, zamiast w bardziej ryzykownym znieczuleniu ogólnym. SmartLipo zostało wykonane tysiące razy od czasu wprowadzenia tej technologii w Ameryce Północnej od 2005 roku i okazało się być jednym z bezpieczniejszych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej.
Zabieg SmartLipo jest bezpieczniejszy niż tradycyjna liposukcja ponieważ inwazyjność i krwawienie pozabiegowe są zredukowane do minimum. Dodatkowo, podczas zabiegu wykorzystywane są leki do znieczulenia miejscowego. Nie są robione duże nacięcia, nie wymagają zatem dużej ilości szwów, redukując tym samym możliwość infekcji, oraz potrzebę dłuższego pobytu w szpitalu. SmartLipo jest bezpiecznym zabiegiem ambulatoryjnym i jedną z najbardziej rozwijających się metod chirurgii plastycznej dostępnej na świecie.
 
 
Czas rekonwalescencji przy SmartLipo

Dawniej potrzeba było tygodni a nawet miesięcy bolesnej rekonwalescencji, przy obniżonych możliwościach motorycznych aby powrócić do zdrowia po liposukcji. Przy zastosowaniu technologii SmartLipo czas powrotu do zdrowia jest teraz bardzo krótki i relatywnie bezbolesny. Pacjenci zazwyczaj są w stanie powrócić do normalnej aktywności w 1-2 dni po zabiegu SmartLipo.
 
Powrót do zdrowia zaczyna się w momencie gdy lekarz wyłącza laser SmartLipo. Pacjent jest odprowadzany do pokoju rekonwalescencji gdzie znieczulenie miejscowe przestanie powoli działać. Rekonwalescencja po SmartLipo wyklucza nudności czy złe samopoczucie zazwyczaj towarzyszące wybudzeniom z narkozy – czynnik uważany przez wiele osób za najbardziej dyskomfortowy po tradycyjnej liposukcji. Zazwyczaj pacjenci są w stanie wrócić do domu już w godzinę po zakończeniu zabiegu SmartLipo.
 
Lekarz wydaje specjalne instrukcje na temat tego jak należy o siebie dbać w czasie wstępnej rekonwalescencji po zabiegu SmartLipo. Lekarz zapewni także bandaże kompresyjne które są kluczowe dla szybkiego powrotu do zdrowia.
 
Celem rekonwalescencji po SmartLipo jest osiągnięcie najlepszych rezultatów przy zredukowaniu ryzyka infekcji. Infekcja może być najbardziej ryzykowną rzeczą związaną z rekonwalescencją po każdym zabiegu. Może prowadzić do powstania nieatrakcyjnych blizn, poważnego pogorszenia stanu zdrowia lub nawet śmierci. Te rzadkie przypadki są jednakże zredukowane do minimum dzięki wykorzystaniu rewolucyjnej technologii SmartLipo.
 
Personel zawsze zwraca uwagę na rekonwalescencję pacjenta. Zostaną ustalone daty konsultacji na których lekarz obejrzy efekty zabiegu oraz upewni się o prawidłowym przebiegu gojenia. Ważną rzeczą jest pamiętać o odbywaniu tych wizyt kontrolnych jako, iż profesjonalna opieka znacznie zwiększa szansę na gładkie, zdrowe i wolne od blizn rezultaty zabiegu.
 
Rekonwalescencja po zabiegu SmartLipo składa się z kilku etapów. Drobne zasinienie i odrętwienie obszaru leczonego może wystąpić zaraz po zabiegu, lecz powinny ustąpić po kilku dniach jeśli nie godzinach od opuszczenia kliniki. Obrzęk schodzi całkowicie po około tygodniu. Po zniknięciu obrzęku rekonwalescencję można uznać za zakończoną i będzie można się cieszyć finalnymi rezultatami zabiegu SmartLipo.
 
 
Opieka pozabiegowa.
 
Przy zabiegu SmartLipo twój powrót do pełnej sprawności fizycznej zaczyna się tuż po zakończeniu pracy lekarza. Po odprowadzeniu do sali rekonwalescencyjnej gdzie lekarz przekaże ci wszelkie zalecenia pooperacyjne, możliwość powrotu do domu będzie po najwyżej dwóch godzinach po zabiegu SmartLipo. Przestrzeganie zaleceń pozabiegowych jest ważną częścią rekonwalescencji, jak i czasami konieczność brania leków przeciwbólowych. Lekarz zapewni także bandaże kompresyjne które są kluczowe dla szybkiego powrotu do zdrowia.
 
Rekonwalescencja po zabiegu SmartLipo składa się z kilku etapów. Drobne zasinienie i odrętwienie obszaru leczonego może wystąpić zaraz po zabiegu, lecz powinny ustąpić po kilku dniach jeśli nie godzinach od opuszczenia kliniki. Obrzęk schodzi całkowicie po około tygodniu. Po zniknięciu obrzęku rekonwalescencję można uznać za zakończoną i będzie można się cieszyć finalnymi rezultatami zabiegu SmartLipo.
 
Po zabiegu SmartLipo zostaną ustalone daty konsultacji na których lekarz obejrzy efekty zabiegu oraz upewni się o prawidłowym przebiegu gojenia. Ważną rzeczą jest pamiętać o odbywaniu tych wizyt kontrolnych jako, iż profesjonalna opieka znacznie zwiększa szansę na gładkie, zdrowe i wolne od blizn rezultaty zabiegu. U większości pacjentów skóra wygląda całkowicie normalnie w 3 miesiące po zabiegu SmartLipo.
 

 
Często zadawane pytania odnośnie SmartLipo
 
Jak długo zajmuje wykonanie zabiegu SmartLipo?
Zabieg SmartLipo zajmuje zazwyczaj ok. 20-60 minut.
 
Ile zabiegów SmartLipo potrzeba wykonać?
Większość pacjentów zazwyczaj potrzebuje tylko jednego zabiegu. Każda sesja SmartLipo może trwać od 45 minut do godziny na każdy obszar zabiegowy. SmartLipo może być także używany do tzw. “dopieszczeń” i poprawy obszarów na których były dokonywane inne zabiegi.
 
Czy są jakieś zalecenia pozabiegowe?
Po zabiegu będzie odczuwalny minimalny ból lub zasinienie. Zalecamy 1-2 dni odpoczynku lecz większość pacjentów jest w stanie wrócić do pracy niemalże natychmiast “Liposukcja w przerwie na Lunch”.
 
Czy SmartLipo zwalcza celullit?
Zabieg SmartLipo poprawi sylwetkę i może zredukować celullit do pewnego stopnia.
 
Jaki jest długotrwały efekt dla większości pacjentów?
Większość pacjentów dostrzega wyniki od razu po zabiegu SmartLipo, a ich skóra powraca do normy przez ok. 3 miesięcy po zabiegu.
 
Jednakże przy SmartLipo jak przy każdym zabiegu liposukcji trzeba się wykazać odrobiną cierpliwości gdyż ostateczny efekt może być widoczny dopiero po kilku miesiącach. Im więcej tłuszczu zostało usunięte, tym więcej czasu może zająć dojście ciała do stanu w którym widać efekt końcowy gdyż ciało musi zaadaptować się do nowej linii.
 
Czy muszę zostawać w szpitalu?
Nie. SmartLipo jest zabiegiem ambulatoryjnym w znieczuleniu nasiękowym. Nie ma potrzeby zostawać w szpitalu gdyż rekonwalescencja po SmartLipo jest najwygodniejsza w domu.
 
Co mam zrobić jeśli już miałem standardową liposukcję?
SmartLipo może być niesamowicie efektywne w przypadku poprawiania niedoskonałości po tradycyjnej liposukcji. Dzięki SmartLipo lekarz może lepiej ukształtować obszary ciała na których mamy obwisającą skórę, konkretnie jeśli ktoś ma relatywnie szczupłą sylwetkę którą chciałby dokładniej wymodelować.
 
Czy SmartLipo może być przeprowadzane na obszarach na których nie można przeprowadzać standardowej liposukcji?
Tak. Jako, iż laser SmartLipo posiada końcówkę mierzącą na końcu kaniuli, lekarz doskonale wie gdzie znajduje się jego narzędzie, czyniąc tym samym SmartLipo bardzo precyzyjnym zabiegiem. Dzięki temu, SmartLipo może być wykorzystywany w obszarach na których standardowa liposukcja może okazać się niemożliwa takich jak twarz, szyja, plecy czy kolana.
 
Czy zabieg SmartLipo boli?
Jako, iż zabieg SmartLipo jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, podczas zabiegu występowanie bólu czy dyskomfortu jest znikome. Można odczuwać lekkie kłucie i mieć wrażenie rozciągania skóry podczas zabiegu SmartLipo, jednakże jest to minimalny dyskomfort.
 
Czym jest SmartLipo?
Zabieg na tkance tłuszczowej SmartLipo jest najnowszą metodą usuwania tłuszczu przy pomocy lasera. Technika ta została wynaleziona w Europie i niedawno stała się dostępna w USA. Technika ta była wykorzystywana często w Ameryce Południowej, Europie i Azji przez ostatnie 10 lat. Technika ta wykorzystuje laser aby szybko rozpuścić tłuszcz i obkurczyć otaczającą dany obszar skórę. Zabieg jest wykonywany w warunkach ambulatoryjnych i nie wymaga znieczulenia ogólnego.
 
Kto jest kandydatem do zabiegu SmartLipo?
SmartLipo jest doskonałą techniką usuwania tłuszczu z trudno dostępnych z medycznego punktu widzenia obszarów ciała. Jest bardzo wydajna przy usuwaniu tłuszczu ze zlokalizowanych kieszonek tłuszczowych których nie można leczyć dzięki standardowej liposukcji czy za pomocą ćwiczeń fizycznych. Idealny pacjent cieszy się dobrym zdrowiem, nie jest otyły, prowadzi aktywny tryb życia i posiada zlokalizowane złogi tłuszczu które chciałby usunąć.
 
Do jakich obszarów używa się technologii SmartLipo?
SmartLipo zostało zaprojektowane do wykonywania zabiegów na określonych obszarach ciała:
- talia
- podbródek
- wewnętrzna i zewnętrzna strona ud
- biodra
- pośladki
- ramiona
- twarz (nie w okolicy oczu)
- klatka piersiowa u mężczyzn (Ginekomastia)
- szyja
- obszary łonowe

Jak dużo tłuszczu można usunąć podczas jednego zabiegu SmartLipo?
Zabieg jest doskonały do usuwania tłuszczu w ilościach do 3500ml tłuszczu podczas jednego zabiegu.
 
Kto nie jest kandydatem do SmartLipo?
SmartLipo nie jest zabiegiem dla osób z:
- cukrzycą
- problemami z wątrobą
- zaburzeniami krwionośnymi
- problemami z nerkami
- problemami z sercem
- problemami ze skórą
 
Czy usunięcie tłuszczu jest trwałe?
Usunięcie tłuszczu jest częściowo trwałe. Jeśli pacjent przybierze na wadze tłuszcz powróci w obszarach do których nie dotarł laser. Pomimo tego co twierdzą producenci i lekarze, nie istnieje zabieg który na stałe usunie wszystkie komórki tłuszczowe. Najlepszym sposobem pozbycia się tłuszczu jest kontynuowanie dbania o formę oraz przestrzeganie odpowiedniej diety.
 
Jak wykonuje się zabieg?
Zabieg jest wykonywany w klinice. Przed zabiegiem obszary z tłuszczem są zaznaczane i miejscowe znieczulenie jest podane aby znieczulić zaznaczone miejsce. Laser jest podobnym o długopisu urządzeniem trzymanym przez lekarza które jest aktywowane blisko pod skórą. W momencie aktywacji lasera komórki tłuszczowe pękają. Uwolniony w wyniku tego działania płyn z komórek tłuszczowych jest wydalany przez naturalne mechanizmy biologiczne organizmu(system limfatyczny). Laser powoduje też, że małe naczynia krwionośne zasklepiają się natychmiast co zmniejsza krwawienie i obrzęk. Laser wpływa także na kolagen w skórze który zacieśnia później jej zewnętrzną warstwę obkurczając ją dookoła leczonego obszaru. Zabieg tego typu trwa ok. 30-45 minut.
 
Jak wygląda rekonwalescencja?
Większość osób ma minimalne zasinienie i nie odczuwa bólu. Opatrunek uciskowy lub strój uciskowy są używane zależnie od leczonego obszaru. Pomaga to zredukować obrzęk. Zasinienie znika w około 2-3 dni i każdy jest w stanie wrócić do normalnej aktywności w 24 godziny po zabiegu. Lekki ból może być usuwany środkami przeciwbólowymi.
 
Kiedy widoczne są efekty.
Tuż po tym jak obszar zabiegowy będzie wyglądał na obkurczony, ściągnięty i mniejszy. Przez następne 6-8 tygodni skóra w danym obszarze będzie zmieniała kształt i dopasowywała się do kształtu ciała. Remodelowanie jest czasochłonnym procesem i najlepsze wyniki są widoczne po około dwóch miesiącach.
 
Ile zabiegów mogę wykonać?
To zależy od wielkości obszaru i jego umiejscowienia. Zazwyczaj 1-3 zabiegi są zdecydowanie wystarczające dla większości osób.

zródło:www.iqmedica.plDodaj swój komentarz:

Jęsli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj , aby sie zarejestrować.

Dodaj swój komentarz
Zaloguj się

Komentuj Anonimowo

Komentarze:

wcidadabvhv 2012-09-29 01:50 GfdVrH , [url=http://wjeqsdgiaovf.com/]wjeqsdgiaovf[/url], [link=http://bmqbpmpduhny.com/]bmqbpmpduhny[/link], http://simaexeitpdu.com/
izhodv 2012-09-27 20:43 oSSATC , [url=http://rrlyqbyiasqd.com/]rrlyqbyiasqd[/url], [link=http://ehacskczduks.com/]ehacskczduks[/link], http://fpmdgaaelnza.com/
brihdhayfa 2012-09-27 20:39 57BuM9 , [url=http://pskorgznywsb.com/]pskorgznywsb[/url], [link=http://mwywvmgkjgwd.com/]mwywvmgkjgwd[/link], http://uojmltffngrc.com/
pcclizhzwqg 2012-09-27 20:34 8X6Y3s , [url=http://izhertbucrpp.com/]izhertbucrpp[/url], [link=http://bbeigaciexag.com/]bbeigaciexag[/link], http://tglvlaaylfvu.com/
cfelqix 2012-09-26 23:48 Uzv2lW , [url=http://gfcrkvyrvzgq.com/]gfcrkvyrvzgq[/url], [link=http://vgiqbkqybesd.com/]vgiqbkqybesd[/link], http://gnwulfcwcvwk.com/
oeszkriwjh 2012-09-26 23:44 jKcjCV , [url=http://lmusxkuuldwo.com/]lmusxkuuldwo[/url], [link=http://vxvcdctkbctb.com/]vxvcdctkbctb[/link], http://aijfaofnyfnr.com/
dulhyafx 2012-09-26 23:40 Pf8MFa , [url=http://lteqcstwnvjp.com/]lteqcstwnvjp[/url], [link=http://acdxsfsitdbf.com/]acdxsfsitdbf[/link], http://adlaopdcwbxj.com/
xiyysr 2012-09-26 23:34 SdQSdx , [url=http://rmyjnxcaphph.com/]rmyjnxcaphph[/url], [link=http://nzvtxshslkmm.com/]nzvtxshslkmm[/link], http://jgdhruwdpnxg.com/
hxsqpkh 2012-09-26 23:32 3Q5Fw5 , [url=http://fnyerriebrcq.com/]fnyerriebrcq[/url], [link=http://xsxvbbuwsnxx.com/]xsxvbbuwsnxx[/link], http://wtjamrwgwrkw.com/
ybpvfwp 2012-09-26 23:27 puUeAt , [url=http://otcmjzdcadwg.com/]otcmjzdcadwg[/url], [link=http://mbxvmregjvkt.com/]mbxvmregjvkt[/link], http://cnfuwbggshob.com/
Mahalia 2012-09-25 20:08 It's great to find soeomne so on the ball
Lilly 2012-09-25 19:33 That's an apt answer to an interesting qeustoin
Jeneva 2012-09-25 18:02 A few years ago I'd have to pay someone for this inofrmaiton.
Sabrina 2012-09-25 14:43 Ugg boots will find actually chsoen hiring a shoes layout item, but exceptional Ugg commonly cheap, so there are various people today purchasing methods purchase inexpensive Ugg . Sheepskin boots are an Australian icon. They are previously founded within australia for many years and therefore are nicely recognized there, but you are now finding marketed from the US . Sheepskin boots at this moment receiving as chsoen not within your US now as is also previously nationwide for ages .
Adalyn 2012-09-25 13:15 Articles like this really grsaee the shafts of knowledge.
Yossef 2012-09-25 12:54 Zgadzam się z 6. i 7., a zwłaszcza z 2. bowiem trinwotakae ludzi jak idiotf3w, w kraju gdzie większość wyborcf3w zdebilniała, jest absolutnie słuszne.Mam dwa pytania do autora1. Co spf3lnego Kukiz (PO) i Horodniczy (LPR - 44) mają wspf3lnego z PiS i językiem PiS2. Czy Autor zechciałby imiennie wskazać, z ktf3rymi dziennikarzami trzeba poprawić stosunki, czy Autor ma na myśli TW I Departamentu, III Departamentu czy WSI bo innych nie znam, ale moja wiedza jest niezwykle ograniczona.A może Autorowi chodzi o dziennikarzy - dzieci oficerf3w SB i WSW oraz II Zarządu.
Rosa 2012-09-25 12:02 If not for your writing this topic could be very convoluted and obiqule.
Mys 2012-09-25 10:56 W dawnych caazsch, gdy PO i Donek walczył w obronie Pielęgniarek za rządf3w JarKacza i wywał do "Obywatelskiego nieposłusześtwa rządowi i władzy"Napisałwm taką piosenkę o Hipokryzji do kabaretu,ktf3rej nikt niechciał wykonywać bo bije po oczach.Zamieszczam Poniżej:Hipokryzja 24. 9. 2006r.Wojna domowa w Polsce się toczy, Gdy się ogląda to „ prosto w oczy”,Gdy się otwiera, ktf3reś okienko, Że tumult – wojna – nie koniec jękom.Hipokryzja, hipokryzja !Ten co tumult wywołuje,Krzyczy – „skończyć z tym tumultem.On nie wodzem, ale „wujem”.Państwo prawa ? - rf3żne sądy,Oraz partie robią zamęt,By nie można było – rządzić.Na ustawy lać atrament,By zaczernić, by pokazać,Że jest w Polsce rozpacz – klęska.To postawa opozycji – Chuligańska a nie męska.Hipokryzja, hipokryzja !!!Kłamca krzyczy, że kłamstw – dosyć.Z wściekłą miną - nadal kłamie,Głos podnosząc pod niebiosy.Narf3d widzi – kto warcholi.Warchołf3w oślepia – zawiść. Władzy żądza i pieniądza,Dają pełny obraz sprawy.Hipokryzja, hipokryzja !!!Szantażysta, co wekslami,Straszy posłf3w, grozi śledztwemNad posłf3w – telefonami.Z rządem wojnę na ulicach,Chce toczyć platformy lwicaI inne zwierzaki - liska,Co im wściekłość w oczach błyska.Hipokryzja, hipokryzja !!!Państwo Polskie chcą rozwalić.Nie dopuścić do naprawy.Ci co prawo ustawiali.Hipokryzja, hipokryzja !!!Ma być taka demokracja:Dla mniejszości większe prawa.Dla większości mniejsza racja.Jak w komunie ta „ ludowa”Ma być taka HIPOKRACJA ?A może to HIPOMOWA,Albo HIPOTUSKIZACJA.
Lissa 2012-09-25 09:46 This posting kknoecd my socks off
inka 2010-01-29 17:29 Cześć, Czy któraś z was dziewczyny robiła sobie operaję plastyczną wczepiania implantów plastycznych. Jeśli tak to piszcie. Interesuj mnie szczególnie cena takiego zabiegu i kliniki, które przeprowadzają operację plastyczną wczepienia implantów pośladków.

Powrót - Artykuły Brzuch