Zaloguj się | Rejestracja | Dodaj klinikę Operacje Plastyczne RSS

Strona Główna > Tag - Implanty


Artykuły z Tagiem Implanty (6)

 • Operacje powiększania piersi

  Operacje powiększania piersi
  Operacje powiększenia piersi budzą wiele emocji, gdyż zmiana swojego wyglądu to sprawa bardzo delikatna i osobista. Już sama myśl o poddaniu się operacji może u niektórych osób budził obawy.
 • Powiększanie piersi

  Powiększanie piersi
  Powiększanie piersi jest operacją polegającym na wszczepieniu implantów piersi. Wszystkie najnowszej generacje implanty mają powłokę pokrytą specjalnym meszkiem, którego zadaniem jest przeciwdziałanie powstaniu zbytniej blizny wokół wszczepu.
 • Implanty pośladków

  Implanty pośladków
  Operacje powiększania pośladków przy użyciu implantów stają się coraz bardziej popularne ostatnimi czasy. Jest to względnie nowy typ operacji plastycznych. Zabieg ten, opracowany czterdzieści lat temu w Ameryce Południowej, zaczął szybko zdobywać popularność , pod wpływem zmieniających się trendów.
 • Implanty łydek

  Implanty łydek
  Ta operacje plastyczna przeznaczona jest do ludzi niezadowolonych z kształtu swoich łydek. Zarówno kobiety, jak i faceci, chcą mieć kształtne i ładnie wyrzeźbione łydki. Implanty łydek mają pomóc w zbalansowaniu kontrastu pomiędzy górną i dolną partią nóg.
 • Powiększanie klatki piersiowej

  Powiększanie klatki piersiowej
  Facetom także zależy na wyglądzie i nie zawsze są z niego zadowoleni. Niedostateczny wygląd na skutek wypadku czy wrodzonego ubytku mięśni, wąska lub kiepsko ukształtowana klatka piersiowa mogą być źródłami małej pewności siebie.
 • Implanty silikonowe - ogólnikowa opis metod umieszczenia implantów

  Implanty silikonowe - ogólnikowa opis metod umieszczenia implantów
  Biust kobiety zbudowany jest głównie z tkanki tłuszczowej, gruczołowej, przewodów mlecznych, naczyń krwionośnych, nerwów oraz naczyń limfatycznych, które otulone są skórą. Bezpośrednio pod biustem zlokalizowany jest mięsień piersiowy większy.Wideo z Tagiem Implanty (0)

  Pusto :)

Baza wiedzy o operacjach plastycznych i chirurgii plastycznej.

Znajdź specjalistów od operacji plastycznych.