Zaloguj się | Rejestracja | Dodaj klinikę Operacje Plastyczne RSS

Strona Główna > Tag - Biust


Artykuły z Tagiem Biust (10)

 • Usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą wody

  Usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą wody
  Coraz więcej osób chcąc pozbyć się zbędnych kilogramów sięga po diety cud oparte na dużej ilości płynów, wylewa litry potu na siłowni, regularnie odwiedza pływalnie i sauny.
 • Operacje powiększania piersi

  Operacje powiększania piersi
  Operacje powiększenia piersi budzą wiele emocji, gdyż zmiana swojego wyglądu to sprawa bardzo delikatna i osobista. Już sama myśl o poddaniu się operacji może u niektórych osób budził obawy.
 • Nieudana operacja piersi

  Nieudana operacja piersi
  Moja "przygoda" z Wilgusem zaczela sie juz w roku 2001. W styczniu tego roku zglosilam sie do Kilini 2000 w ktorej Wilgus jest/byl operatorem na zabieg liposukcji.
 • Pełniejszy biust bez operacji i implantów – zabieg powiększania piersi z użyciem preparatu Macrolane

  Pełniejszy biust bez operacji i implantów – zabieg powiększania piersi z użyciem preparatu Macrolane
  Bezpieczna, mało inwazyjna metoda powiększania biustu bez użycia implantów; światowy przełom w medycynie estetycznej – to kolejna nowość, którą wprowadza
 • Powiększanie piersi

  Powiększanie piersi
  Powiększanie piersi jest operacją polegającym na wszczepieniu implantów piersi. Wszystkie najnowszej generacje implanty mają powłokę pokrytą specjalnym meszkiem, którego zadaniem jest przeciwdziałanie powstaniu zbytniej blizny wokół wszczepu.
 • Korekcja kształtu biustu- mastopeksja

  Korekcja kształtu biustu- mastopeksja
  Korekcja kształtu biustu- mastopeksja. Zwiotczenie biustu powstaje najczęściej na jako następstwo znacznej utraty masy lub pomniejszeniu  się biustu po karmieniu piersią
 • Redukcja piersi

  Redukcja piersi
  Kobiety mające bardzo pokaźne oraz zwiotczały biust mogą odczuwać wiele dolegliwości uwarunkowanych z ich nadmiernym ciężarem- od bólu krzyża i karku przez schorzenia skóry i deformacje szkieletu do perturbacje z oddychaniem.
 • USA: Operacje Plastyczne i Silikonowe biust sponsorowane przez obcych mężczyzn

  USA: Operacje Plastyczne i  Silikonowe biust sponsorowane przez obcych mężczyzn
  Sylikonowe biust to już w Ameryce standard. Pod nóż idą nie tylko Hollywoodzkie ślicznotki i bogate bizneswoman, ale także zwykłe kury domowe i ich nastoletnie córki.
 • Jak powiększyć piersi? Przez odchudzanie

  Jak powiększyć piersi? Przez odchudzanie
  Przyszłością chirurgii estetycznej będą zabiegi typu dwa w jednym, uważają brytyjscy naukowcy
 • Macrolane – środek do nieinwazyjnego modeling ciała

  Macrolane – środek do nieinwazyjnego modeling ciała
  Celem zabiegu przeprowadzanego przy użyciu środka Macrolane™ jest chwilowe wymodelowanie ciała. Zdarz się, że na skutek wcześniej zrobionych operacji ciało ludzkie zmienia kształt w niestety niepożądanych kierunku, sprowadzając negatywne efekty, takie jak brak harmonijnego wyglądu, zwiotczenia skóry.Wideo z Tagiem Biust (5)

 • Macrolane- modelowanie sylwetki bez konieczności poddania się operacji plastycznej

  Macrolane- modelowanie sylwetki bez konieczności poddania się operacji plastycznej
  Macrolane jest wstrzykiwanym żelem oparta na opatentowanej przez Q-Med. Technologii , NASHA ™, do produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego. Przez wiele lat zarówno kobiety i mężczyźni byli skazani na operacje plastyczne w celu zwalczania objawów starzenia. Teraz powstała możliwość nie-chirurgicznego modelowaniea sylwetki, które w sposób naturalny regeneruje nasze ciało. Macrolane to innowacyjny produkt zalecany do przywracania gibkości i kształtowania powierzchni ciała, na przykład piersi, łydek i pośladków. Może również być środkiem na nierówności w powierzchni skóry, na przykład spowodowanych liposukcją.
 • Przebieg zabiegu powiększania piersi przy użyciu środka Macrolane

  Przebieg zabiegu powiększania piersi przy użyciu środka Macrolane
  Macrolane jest wstrzykiwanym żelem oparta na opatentowanej przez Q-Med. Technologii , NASHA ™, do produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego. Pozwala na modelowania ciała bez konieczności przeprowadzania operacji plastycznej. Wideo prezentuje informacji na temat środka Macrolane i prezentuje przebieg zabiegu powiększania piersi ciała przy użyci środka Przez wiele lat zarówno kobiety i mężczyźni byli skazani na operacje plastyczne w celu Macrolane .
 • Wideo przestawiające operację plastyczną redukcji piersi

  Wideo przestawiające operację plastyczną redukcji piersi
  Wideo przedstawia przebieg operacji plastycznej polegającej na redukcji rozmiarów piersi. Przedstawione są wszystkie fazy tej operacji plastycznej i jej końcowy wynik.
 • Powiększanie piersi

  Powiększanie piersi
  Wideo przedstawia przebieg całej operacji plastycznej powiększania piersi.
 • Moje operacje plastyczne - powiększanie piersi i korekta podbródka

  Moje operacje plastyczne - powiększanie piersi i korekta podbródka
  Wideo prezentujące doświadczenia podczas operacji plastycznej począwszy od wstępnych konsultacji z chirurgiem plastykiem, przez operację powiększania piersi i korekty podbródka aż do prezentacji finalnych efektów operacji plastycznych.

Baza wiedzy o operacjach plastycznych i chirurgii plastycznej.

Znajdź specjalistów od operacji plastycznych.