Zaloguj się | Rejestracja | Dodaj klinikę Operacje Plastyczne RSS

Strona Główna > Tag - Liposukcja


Artykuły z Tagiem Liposukcja (5)

 • Usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą wody

  Usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą wody
  Coraz więcej osób chcąc pozbyć się zbędnych kilogramów sięga po diety cud oparte na dużej ilości płynów, wylewa litry potu na siłowni, regularnie odwiedza pływalnie i sauny.
 • Vibrolipo

  Vibrolipo
  Zastosowanie technologii laserowej SmartLipo do likwidacji tkanki tłuszczowej to nowoczesna i efektywna metoda która podnosi znacznie poziom bezpieczeństwa jak i wydajności wielu technik chirurgicznych oraz aktualnie najlepszy wybór z dostępnych na rynku metod zabiegowych.
 • Liposukcja

  Liposukcja
  Okazuje się, że odsysaniu tłuszczu, najchętniej poddają się osoby między osiemnastym, a pięćdziesiątym rokiem życia. Najczęściej są to kobiety, choć ostatnio można zaobserwować, że liposukcja zdobywa coraz większą popularność również wśród mężczyzn.
 • Modelowanie pośladków przy pomocy komórek tłuszczowych pozyskanych w trakcie wodnej liposukcji

  Modelowanie pośladków przy pomocy komórek tłuszczowych pozyskanych w trakcie wodnej liposukcji
  Pozyskany tłuszcz w trakcie water-jet assisted liposuction (WAL) with the body-jet jest bardzo dobrym materiałem, który można użyć do modelowania ciała.
 • Liposukcja pośladków - Opis zabiegu

  Liposukcja pośladków - Opis zabiegu
  Zabieg liposukcji może być wykonywany techniką klasyczną, która sprowadza się do na wykonaniu niedużych nacięć i wsadzeniu przez nie cieniutkiej rurki podłączonej do specyficznego ssącego urządzenia;Wideo z Tagiem Liposukcja (2)

 • Liposukcja - przebieg operacji

  Liposukcja - przebieg operacji
  Wideo przedstawi przebieg operacji plastycznej polegającej na wykonaniu liposukcji brzucha. (Zawiera także zdjęcia prze i po). Liposukcja jest zabiegiem, który pomaga wyrzeźbić ciało poprzez usuniecie niechcianego tłuszczu z konkretnych części ciała takich jak biodra, pośladki, uda, ramiona, brzuch czy szyi. Choć zabieg ten nie jest substytutem ćwiczeń fizycznych i diety, dzięki tej operacji plastycznej można usunąć tłuszcz i poprawić sylwetkę, gdy odchudzanie nie daje spodziewanych efektów.
 • Liposukcja - Prze i Po

  Liposukcja - Prze i Po
  Wideo prezentuje zdjęcia pacjentów przed i po zabiegu liposukcji. Wideo zawiera przykłady liposukcji wykonanej na m.in. biodrach, udach,twarzy i pośladkach.

Baza wiedzy o operacjach plastycznych i chirurgii plastycznej.

Znajdź specjalistów od operacji plastycznych.