Zaloguj się | Rejestracja | Dodaj klinikę Operacje Plastyczne RSS

Strona Główna > Tag - Modeling_ciala_


Artykuły z Tagiem Modeling_ciala_ (7)

 • SmartLipo: światowy hit w modelowaniu sylwetki także dla polskich pacjentek

  SmartLipo: światowy hit w modelowaniu sylwetki także dla polskich pacjentek
  Zgrabna i szczupła sylwetka, jędrna skóra bez cellulitu i ubranie nawet o 2 rozmiary mniejsze, takie efekty zapewnia SmartLipo, laserowa lipoliza; światowy przebój wśród zabiegów modelowania ciała.
 • Powiększanie piersi

  Powiększanie piersi
  Powiększanie piersi jest operacją polegającym na wszczepieniu implantów piersi. Wszystkie najnowszej generacje implanty mają powłokę pokrytą specjalnym meszkiem, którego zadaniem jest przeciwdziałanie powstaniu zbytniej blizny wokół wszczepu.
 • Korekcja kształtu biustu- mastopeksja

  Korekcja kształtu biustu- mastopeksja
  Korekcja kształtu biustu- mastopeksja. Zwiotczenie biustu powstaje najczęściej na jako następstwo znacznej utraty masy lub pomniejszeniu  się biustu po karmieniu piersią
 • Plastyka powłok brzucha

  Plastyka powłok brzucha
  Operacja polega na wycięciu nadwyżki tkanki tłuszczowej i skóry oraz zszyciu pochewek mięśni prostych brzucha w celu wymodelowania przesadnego uwypuklenia w okolicy podbrzusza.
 • Modelowanie pośladków przy pomocy komórek tłuszczowych pozyskanych w trakcie wodnej liposukcji

  Modelowanie pośladków przy pomocy komórek tłuszczowych pozyskanych w trakcie wodnej liposukcji
  Pozyskany tłuszcz w trakcie water-jet assisted liposuction (WAL) with the body-jet jest bardzo dobrym materiałem, który można użyć do modelowania ciała.
 • Implanty pośladków

  Implanty pośladków
  Operacje powiększania pośladków przy użyciu implantów stają się coraz bardziej popularne ostatnimi czasy. Jest to względnie nowy typ operacji plastycznych. Zabieg ten, opracowany czterdzieści lat temu w Ameryce Południowej, zaczął szybko zdobywać popularność , pod wpływem zmieniających się trendów.
 • Macrolane – środek do nieinwazyjnego modeling ciała

  Macrolane – środek do nieinwazyjnego modeling ciała
  Celem zabiegu przeprowadzanego przy użyciu środka Macrolane™ jest chwilowe wymodelowanie ciała. Zdarz się, że na skutek wcześniej zrobionych operacji ciało ludzkie zmienia kształt w niestety niepożądanych kierunku, sprowadzając negatywne efekty, takie jak brak harmonijnego wyglądu, zwiotczenia skóry.Wideo z Tagiem Modeling_ciala_ (2)

 • Macrolane- modelowanie sylwetki bez konieczności poddania się operacji plastycznej

  Macrolane- modelowanie sylwetki bez konieczności poddania się operacji plastycznej
  Macrolane jest wstrzykiwanym żelem oparta na opatentowanej przez Q-Med. Technologii , NASHA ™, do produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego. Przez wiele lat zarówno kobiety i mężczyźni byli skazani na operacje plastyczne w celu zwalczania objawów starzenia. Teraz powstała możliwość nie-chirurgicznego modelowaniea sylwetki, które w sposób naturalny regeneruje nasze ciało. Macrolane to innowacyjny produkt zalecany do przywracania gibkości i kształtowania powierzchni ciała, na przykład piersi, łydek i pośladków. Może również być środkiem na nierówności w powierzchni skóry, na przykład spowodowanych liposukcją.
 • Przebieg zabiegu powiększania piersi przy użyciu środka Macrolane

  Przebieg zabiegu powiększania piersi przy użyciu środka Macrolane
  Macrolane jest wstrzykiwanym żelem oparta na opatentowanej przez Q-Med. Technologii , NASHA ™, do produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego. Pozwala na modelowania ciała bez konieczności przeprowadzania operacji plastycznej. Wideo prezentuje informacji na temat środka Macrolane i prezentuje przebieg zabiegu powiększania piersi ciała przy użyci środka Przez wiele lat zarówno kobiety i mężczyźni byli skazani na operacje plastyczne w celu Macrolane .

Baza wiedzy o operacjach plastycznych i chirurgii plastycznej.

Znajdź specjalistów od operacji plastycznych.