Zaloguj się | Rejestracja | Dodaj klinikę Operacje Plastyczne RSS

Klinika "SFERA"

Dane teleadresowe:

Opis:

SFERA jest nowoczesną kliniką posiadającą dwa ośrodki chirurgii plastycznej w Warszawie. Siedziba kliniki mieści się centrum miasta w Alejach Jerozolimskich. Drugi ośrodek - otoczony pięknymi lasami, znajduje się w Warszawie-Rembertowie, na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Jest to komfortowa, przestronna i doskonale wyposażona klinka.
Nowoczesny klimatyzowany blok operacyjny z filtrami bakteriobójczymi spełnia wymogi najwyższych standardów Unii Europejskiej. Piękne położenie ośrodka, mikroklimat, opieka medyczna w połączeniu z komfortem i sterylnością szpitalną pozwalają na szybką rekonwalescencję pooperacyjną. Klinika posiada komfortowe sale pooperacyjne i sale pobytowe wyposażone w łazienki, TV kablową, DVD.
O naszym ośrodku ukazały się bardzo pochlebne reportaże telewizji angielskiej Grenada oraz SKY 1. Personel lekarski został przedstawiony jako zespół świetnie profesjonalnie przygotowanych chirurgów plastyków a wnętrza klinki i wyposażenie bloku operacyjnego wprawiło w zachwyt reporterów i tym samym potwierdziło pozytywną opinię operowanych pacjentek. Należy pamiętać że media na zachodzie zawsze raczej krytycznie oceniały poczynania naszej rodzimej chirurgii plastycznej.
Leczeniem pacjentów od 16 lat zajmuje się zespół doświadczonych chirurgów, specjalistów chirurgii plastycznej, działających w Polskim Towarzystwie Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, po szkoleniach w USA, Francji, Anglii, Niemczech. Stale podnoszone umiejętności całego naszego zespołu na szkoleniach, zjazdach i sympozjach naukowych stanowią gwarancję, że w naszej Klinice będą mieli Państwo wykonane zabiegi według najnowszych, światowych standardów. Nasi chirurdzy dysponują wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu operacji poprawiających wygląd i usuwających objawy starzenia. Setki zadowolonych pacjentów leczonych w naszej Klinice są dla nas najważniejszą nagrodą za nasze wysiłki podejmowane w celu stałego podnoszenia jakości opieki nad pacjentem. Informacje zawarte na tej stronie pozwolą Państwu zorientować się jakimi możliwościami dysponuje obecnie chirurgia estetyczna. Z przyjemnością podczas konsultacji wyjaśnimy wszelkie Państwa wątpliwości dotyczące leczenia oraz sprecyzujemy jakich wyników mogą się Państwo spodziewać.

Mapa:


Profile Klinik Chirurgicznych - Warszawa