Zaloguj się | Rejestracja | Dodaj klinikę Operacje Plastyczne RSS

Centrum Chirurgii Plastycznej Malia

Dane teleadresowe:

Opis:

Centrum Chirurgii Plastycznej Malia jest jedyną kliniką w Polsce, która może się poszczycić 40-letnim doświadczeniem. W oddziale przy ul. Marszałkowskiej przeprowadzano pierwsze operacje plastyczne. Doświadczenie lekarzy gwarantuje najwyższą jakość usług, a ciągły rozwój umożliwia proponowanie pacjentom zabiegów spełniających najnowsze standardy światowe.

Od lat w Centrum Malia współpracują ze sobą specjaliści chirurdzy plastycy i dermatolodzy, co umożliwia kompleksowe leczenie oraz wykorzystanie najnowszych dostępnych metod terapeutycznych. Wszyscy lekarze to członkowie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, którzy pracują lub pracowali w Klinikach Chirurgii Plastycznej, a także uczestniczą czynnie w europejskich i światowych kongresach.


Oprócz opieki, jaką oferują wysokiej renomy specjaliści, Malia gwarantuje także znakomite warunki pobytowe. Centrum wyposażone jest w nowoczesny blok operacyjny i sale, które umożliwiają pacjentom leczenie w ramach tzw. kliniki jednego dnia. Pacjenci mogą liczyć także troskliwą opiekę domową.

Mapa:


Profile Klinik Chirurgicznych - Warszawa