Zaloguj się | Rejestracja | Dodaj klinikę Operacje Plastyczne RSS

Medi Clinique Zachodniopomorskie Centrum Medycyny

Dane teleadresowe:

Opis:

Słowo wstepu
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się prywatną kliniką chirurgiczną istniejącą od 7 lat.Świadczymy usługi medyczne pacjentom z Polski jak również coraz większej ilości pacjentów z Danii, Szwecji, Niemiec, oraz Wielkiej Brytanii.

Nasze usługi
Dzięki naszej wszechstronności z pomocą wysoko wykwalifikowanych specjalistów, niejednokrotnie z międzynarodowym doświadczeniem, świadczymy kompleksowe usługi w takich dziedzinach jak: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, chirurgia ogólna, ortopedia, urologia, ginekologia i laryngologia.

Dlaczego my?
Nasza klinika stała się ulubionym miejscem pacjentów szukających najnowocześniejszych metod leczniczych a zarazem chwili odpoczynku w spokojnym, relaksującym otoczeniu, w którym dzięki naszemu troskliwemu personelowi czują się zawsze na pierwszym miejscu. Większość badań i konsultacji odbywa się bez oczekiwania w długich kolejkach i zawsze znajdziemy dogodny czas dla naszego pacjenta.

Twój spokój, dyskrecja, prywatność i satysfakcja są dla nas najwyższym priorytetem od momentu zgłoszenia czy pierwszej konsultacji, przez cały okres leczenia i opieki poszpitalnej.

Mapa:


Profile Klinik Chirurgicznych - Szczecin