Zaloguj się | Rejestracja | Dodaj klinikę Operacje Plastyczne RSS

Klinika OPTIMUS Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Paweł Niemkiewicz

Dane teleadresowe:

Opis:

Wrocławski Gabinet Chirurgii Plastycznej doktora NIemkiewicza mieści się przy ulicy Olszewskiego 167 w zielonej dzielnicy Biskupin. Od godziny 10:00 do 19:00 rejestrację pacjentów prowadzi asystentka pani Jola Kusz, która udziela ogólnych informacji co do systemu konsultowania, typowych przeprowadzanych tu zabiegach, cenach, itp.
Gabinet działa w systemie "One Day Clinic" , ale istnieje możliwość przedłużenia pobytu w klinice za dodatkową opłatą 200 zł za dobę.
Gabinet posiada: salę operacyjną, salę zabiegową, sale opatrunkowe, dwa gabinety opatrunkowe i dwie sale pooperacyjne.
Z kliniką stale współpracuje doświadczony anestezjolog dr Tadeusz Michalik - specjalista II stopnia z długoletnią praktyką w lecznictwie zamkniętym. Obecnie pełni też funkcję P/O Ordynatora oddziału Anestezjologii szpitala im. Hirszfelda we Wrocławiu.
Po operacjach pacjenci znajdują się pod stałą opieką lekarza i pielęgniarki. Wszystkich pracowników kliniki cechuje profesjonalizm. Panuje tu miła, niemal "rodzinna" atmosfera. Po operacjach pacjenci mają możliwość korzystania z bezprzewodowych telefonów i kablowej telewizji satelitarnej.
Smaczne posiłki są podawane o 9:00, 14:00 i 19:00.

Mapa:


Profile Klinik Chirurgicznych - Wrocław