Zaloguj się | Rejestracja | Dodaj klinikę Operacje Plastyczne RSS

Dr Marcin Wiatroszak - specjalista chirurg

Dane teleadresowe:

Opis:Witamy na stronie Gabinetów Kosmetyki Laserowej, Chirurgii i Medycyny Estetycznej. Oferujemy całą gamę zabiegów pozwalających bezpiecznie i szybko dokonywać korekcji urody i likwidować niedoskonałości. Nasze zabiegi są przeprowadzane w najwyższych światowych standardach a jednocześnie należą do najbardziej konkurencyjnych cenowo. Przez cały czas rozwijamy zakres naszych usług bazując tylko na sprawdzonych światowej klasy technologiach i preparatach.

Nasi lekarze należą do najlepszych fachowców w swoich dziedzinach, posiadają szerokie doświadczenie poprzez wieloletnią pracę w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz posiadają pełne specjalizacje w swojej dziedzinie. Nie opowiadamy bajek tylko działamy!
O Nas

Specjalizujemy się w kompleksowym poprawianiu wyglądu twarzy za pomocą nowoczesnych metod laserowych oraz szerokiej gamy specjalistycznych wypełniaczy opartych na kwasie hialuronowym. Poprawiamy również owal twarzy stosując kompleksowe leczenie wolumetryczne (SUBQ, VOLUMA) oraz przy pomocy preparatów kwasu polimlekowego (SCULPTRA). Jako nieliczni posiadamy międzynarodowe certyfikaty na wszystkie wykonywane zabiegi.

Nasza, w pełni profesjonalna, działalność opiera się wyłącznie na sprawdzonych, bezpiecznych i skutecznych metodach zgodnie z najnowszymi światowymi standardami i zaleceniami światowymi.

Posiadamy specjalistyczny i najwyższej jakości sprzęt gwarantujący bezpieczeństwo oraz najwyższą skuteczność, m.in. najlepszy w Polsce IPL najnowszej generacji posiadający najwyższą skuteczność wśród stosowanych obecnie w metodach fotoodmładzania i depilacji.

Zabiegi laserowe wykonujemy na nowoczesnym certyfikowanym sprzęcie najnowszej generacji NANNOLIGHT Sybaritic, o - potwierdzonej przez FDA i Ministerstwo Zdrowia RP - absolutnej skuteczności i wysokim profilu bezpieczeństwa, będącym najnowocześniejszym spośród używanych obecnie w Polsce, Europie i USA platform emitujących wiązkę intensywnego pulsującego światła.

Każdy z zabiegów jest poprzedzony fachową konsultacją lekarską (doświadczony asystent prestiżowego Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej posiadający specjalizację i uprawnienia dotyczące chirurgii i medycyny estetycznej oraz terapii laserowej).

Należymy do Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, zrzeszonego w UIME (Union Internationale de Medicine Esthetique - Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej), Towarzystwa Chirurgów Polskich, Towarzystwa Leczenia Oparzeń, European Burns Association, Polskiej Sekcji Towarzystwa Anti-Aging.


1889 Uime Psaam Board AM IAAM ESAAM WAAAM
European Burn Association

Lekarze wykonujący zabiegi są certyfikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, również czynnie praktykują w pracy klinicznej- Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, Wszystkie zabiegi z dziedziny chirurgii kosmetycznej i medycyny estetycznej wykonują najnowocześniejszymi dostępnymi na rynku preparatami i posiadają wszelkie uprawnienia do oferowanych zabiegów.

Od samego początku przyświeca nam idea pomocy w utrzymaniu pięknej zdrowej skóry całego ciała. Zwalczamy wszystkie problemy starzenia się skóry, zmarszczki, opadające powieki, rozstępy, nadmiar tkanki tłuszczowej, przebarwienia, rozszerzone naczynka, żylaki, blizny i bliznowce, nowotwory skóry (włókniaki, tłuszczaki, kaszaki), problemy z nadmiernym poceniem się, tatuaże, trądzik. Zajmujemy się powiększaniem i zmianą kształtu ust, bezoperacyjnym liftingiem twarzy (odbudowa kolagenu, wolumetria), usuwaniem niechcianego owłosienia, naczynek i przebarwień, lipolizą iniekcyjną, odmładzaniem dłoni, dekoltu i szyi, krioterapią i kriochirurgią, terapią za pomocą toksyny botulinowej (BOTOKS, leczenie nadpotliwości), peelingami Jako nieliczni w Polsce zajęliśmy się bardzo specyficzną i trudną problematyką gojenia ran oraz szeroko pojętą profilaktyką przeciwbliznową.

Bezustannie na bieżąco podnosimy swoje kwalifikacje, aktualizujemy doświadczenie praktyczne i wiedzę zawodową, uczestniczymy w licznych, potwierdzonych certyfikatami, kursach, szkoleniach, zjazdach i sympozjach, prowadzonych przez największe autorytety medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i kosmetycznej.

Ponieważ współpracujemy z wieloma renomowanymi ośrodkami możemy jednoczasowo zaproponować kompleksowe poprawianie urody z rozszerzeniem o zabiegi typowo kosmetyczne czy z zakresu stomatologii estetycznej, jak również konsultacje z zakresu chirurgii estetycznej oraz ewentualne operacje z zakresu chirurgii plastycznej wykonywane przez doświadczonych chirurgów plastyków.

Nasz profesjonalizm jest doceniany również przez firmy gwarantujące najwyższą jakość swoich usług. Szeroko współpracujemy z najlepszymi gabinetami chirurgicznymi, medycyny estetycznej i ekskluzywnymi salonami kosmetycznymi i SPA w Polsce:


dermika medic gabinet efekt amez

Nie używamy preparatów o nieznanym pochodzeniu bez dopuszczenia w Polsce ani sprzętu kupionego na aukcjach internetowych za granicą. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami, mającymi największe doświadczenie na rynku w dziedzinie preparatów i sprzętu laserowego:


BTL Allergan Sanofi
Q Med

W odróżnieniu od innych gabinetów, korzystamy wyłącznie ze sprzętu i preparatów dopuszczonych do użytku i obrotu w Polsce, mających akceptację zarówno amerykańskiej Food & Drug Administration (FDA) jak również atesty polskiego Ministerstwa Zdrowia.

Ministerstwo Zdrowia
FDA

Uwaga! Jesteśmy jednym z pierwszych gabinetów w Polsce zajmujących się bezoperacyjnym, powiększaniem piersi za pomocą preparatu Macrolane. Zabiegi wykonywane są przez certyfikowanych specjalistów, mających doświadczenie na polu zarówno operacyjnym jak i w medycynie estetycznej, co daje gwarancję Państwa bezpieczeństwa i pełnej satysfakcji pozabiegowej.

Marcolane

Nasze doświadczenie daje gwarancję Państwa zadowolenia a zadowolenie klientek z efektów fachowo przeprowadzanych zabiegów jest dla nas największą satysfakcją! Miasta, w których działamy: Wrocław, Legnica, Lubin, Zielona Góra, Bielany Wrocławskie, Świdnica, Polkowice.

Zapraszamy serdecznie.

Mapa:


Profile Klinik Chirurgicznych - Wrocław