Zaloguj się | Rejestracja | Dodaj klinikę Operacje Plastyczne RSS

Chirurgia plastyczna - Ryszard Nawrocki

Dane teleadresowe:

Opis:


Nazywam się Ryszard Nawrocki, jestem specjalistą chirurgii plastycznej.
W roku 1989 ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Lekarskim. Jestem specjalistą II stopnia z zakresu chirurgii ogólnej oraz specjalistą chirurgii plastycznej. Od wielu lat pracuję pod kierownictwem Pana Prof. Kazimierza Kobusa,w Szpitalu i Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju (obecnie Specjalistycznym Centrum Medycznym), na stanowisku starszego asystenta.
Polanicki ośrodek chirurgii plastycznej jest najstarszym ośrodkiem w Polsce specjalizującym się w przeprowadzaniu zabiegów plastycznych i rekonstrukcyjnych u pacjentów dotkniętych wadami wrodzonymi oraz nabytymi.
Doświadczenie i umiejętności w zakresie chirurgii plastycznej, zdobyte dzięki wieloletniej nauce i praktyce chirurgicznej pozwalają mi obecnie na samodzielne i odpowiedzialne operowanie pacjentów dotkniętych wadami wrodzonymi i zniekształceniami pourazowymi. Opanowałem techniki operacyjne rekonstrukcji i replantacji utraconych części ciała, przeprowadzam zabiegi mikrochirurgiczne oraz zabiegi w zakresie chirurgii czaszkowo-twarzowej. Zdolności operacyjne poszerzam na licznych szkoleniach, sympozjach oraz kursach. W prywatnym gabinecie chirurgii plastycznej wykonuję zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Zajmuję się również leczeniem wad wrodzonych oraz zmian pourazowych

Mapa:


Profile Klinik Chirurgicznych - Wrocław