Zaloguj się | Rejestracja | Dodaj klinikę Operacje Plastyczne RSS

AESTHETICMED

Dane teleadresowe:

Opis:

Aesthetic Med jest najstarszą w północno - zachodniej Polsce kliniką chirurgii plastycznej. Została założona w 1991 roku i dotychczas przeprowadzono w niej ponad 15 tysięcy zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej.
Właścicielem kliniki jest dr n. med. Andrzej Dmytrzak - specjalista chirurgii plastycznej, zajmujący się tą dziedziną już 20 lat. Jest członkiem Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Światowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej (ISAPS), Światowego Towarzystwa Chirurgii Rekonstrukcyjnej (IPRAS), Europejskiej Akademii Estetycznej, Europejskiej Szkoły Onkologii. Wiedzę zawodową poszerza uczestnicząc w światowych sympozjach organizowanych dla chirurgów plastyków, m.in. we Włoszech, Hiszpanii,Francji, Austrii, USA, Brazylii . Dr n. med. Andrzej Dmytrzak jest Ambasadorem Marki MACROLANE w Polsce oraz jedynym lekarzem w Szczecinie, z tytułem Doktora Nauk Medycznych w specjalizacji Chirurgii Plastycznej.
Rozwój chirurgii plastycznej jest tak szybki, że techniki operacyjne są stale udoskonalane, zmieniają się nawet kilka razy w roku i dają coraz lepsze rezultaty. W dążeniu do zapewnienia naszym pacjentom efektów zgodnych z ich oczekiwaniami, wszystkie operacje i zabiegi wykonujemy wykorzystując najnowocześniejsze metody chirurgiczne oraz bezpieczne i atestowane materiały. Równie ważny, jak wiedza medyczna, jest profesjonalny sprzęt chirurgiczny, umożliwiający wykonywanie nowoczesnych i skomplikowanych operacji plastycznych.

Mapa:


Profile Klinik Chirurgicznych - Szczecin