Zaloguj się | Rejestracja | Dodaj klinikę Operacje Plastyczne RSS

Strona Startowa > Glowa > Powiększanie ust

Powiększanie ust


2009-10-04
Powiększanie ust


Usta to wizytówka całej twarzy, to właśnie na nich najczęściej skupia się wzrok rozmówcy, a zmysłowe wargi kobiet pobudzają wyobraźnię wielu mężczyzn.

 Jeszcze nie tak dawno powiększenie ust wielu kobietom kojarzyło się z kaprysem dążących do ideału filmowych gwiazd. Czasy się jednak zmieniły i duże, kształtne, jak również wyraziste usta stały się powszechnym pragnieniem niemal każdej kobiety.

Coraz większą popularnością cieszą się zabiegi polegające na modelowaniu linii ust, które są bardzo ważnym elementem twarzy. Ich kształt, objętość i nawilżenie są niezwykle istotne. Powiększenie ust jest zabiegiem mało inwazyjnym i bardzo skutecznym.

Typowy zabieg po znieczuleniu zaczyna się od ukształtowania warg i wprowadzenia za pomocą strzykawki odpowiedniego preparatu. Samo wkłuwanie igły nie jest bolesne choć wygląda dość nieprzyjemnie. Jest wiele miejsc na wargach, w które może być wkłuwana igła, a wszystko zależy od indywidualnego przypadku oraz od efektu jaki chce osiągnąć pacjentka. Po wprowadzeniu preparatu lekarz przystępuje do jego równomiernego umiejscowienia poprzez zastosowanie masażu warg.

Zabieg możemy wykonywać zarówno u osób młodych  celem korekty zbyt wąskiej, słabo wykształconej wargi górnej lub dolnej czy słabo zarysowanego konturu ust. W późniejszym wieku korekta dotyczy głównie konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej.

Kwas hialuronowy całkowicie integruje się ze skórą, nie zakłóca jej naturalnych funkcji, zapewnia swobodny przepływ substancji odżywczych, tlenu i hormonów. Jako, że kwas hialuronowy występuję naturalnie w naskórku, jest on całkowicie bezpieczny dla ludzkiego organizmu.

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, bardzo cienkimi igłami.

Zabieg trwa zazwyczaj pół godziny. Zaraz po nim może pojawić się niewielki obrzęk, którego wielkość w dużej mierze zależy od organizmu kobiety. Po kilku godzinach zazwyczaj wszelkie niedogodności znikają.

Powiększenie ust jest zabiegiem mało inwazyjnym i bardzo skutecznym. Nie wymaga od kobiet spędzania długich godzin w szpitalnej sali i nie jest związane z bólem, jak to ma miejsce w przypadku innych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Nic więc dziwnego, że coraz większa liczba kobiet decyduje się na zmianę kształtu swoich ust. Pacjentom, u których w przeszłości występowała opryszczka twarzy zaleca się profilaktyczne stosowanie doustnych leków przeciwwirusowych typu Heviran, Zovirax na trzy dni przed planowanym zabiegiem i trzy dni po zabiegu.  

                             

Ostatnie lata to ogromny wzrost zainteresowania zabiegami związanymi z poprawą kształtu oraz powiększeniem ust.     


Jak się starzeją usta?

Proces starzenia się ust przebiega według ścisłej kolejności. Pierwszym etapem procesu starzenia się ust jest ich odwodnienie, co pociąga za sobą utratę objętości i jędrności. W miarę postępowania odwodnienia, wargi tracą też kolor.

Wspomniana utrata objętości i jędrności powoduje zwiotczenie brzegu ust, co z kolei prowadzi do powstawania zmarszczek słonecznych, które nie napotykają już żadnej przeszkody, by się dalej rozwijać.


                       

Wypełniacz doda objętości i zmysłowości ustom, będą miały pełny i idealny kształt. Wstrzyknięty implant jest niewyczuwalny w dotyku.


Wskazania do zabiegu:

  wypełnianie zmarszczek wokół ust,

  modelowanie konturu ust,

  zwiększanie objętości wargi czerwonej.


Surgilips® - preparat stosowany w modelowaniu ust, poprawy ich konturów i wilgotności. W preparacie zawarty jest stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia syntetycznego, w związku z tym nie wymaga stosowania żadnych testów przez zabiegiem.


Jak długo utrzymuje się efekt działania Surgilips®?

Estetyczny efekt skuteczności preparatu utrzymuje się około 9-12 miesięcy.


Na czym polega sam zabieg?

Po wcześniejszym znieczuleniu (podobnie jak u dentysty) lekarz podaje preparat specjalna cienką igłą 30 G na granicy skóry i czerwieni wargowej oraz w miąższ ust.


Czy zabieg jest bolesny?

Zastosowane przed zabiegiem znieczulenie eliminuje ból podczas tej procedury.


Kiedy widoczny jest efekt działania i kiedy można wrócić do pełnej aktywności?

Zaraz po zabiegu można wrócić do pracy i innych zajęć. Efekt działania widoczny jest natychmiast po aplikacji preparatu.


Czy jest odczuwalna obecność preparatu w ustach?

Surgilips® jest tak stworzony, że pacjent nie czuje jego obecności w ustach, również pod palcami czy przy całowaniu jest zupełnie niewyczuwalny.


Czy można poprawić tylko kontur ust bez ich powiększenia.

Oczywiście. To pacjentka decyduje czy mam być poprawiony tylko kontur ust, czy też ich zwiększona objętość


Czy po zastosowaniu tego preparatu możliwe są efekty uboczne?

Czasami zdarza się, że dochodzi do zaczerwienienia, obrzęku lub rumienia, który znika sam po kilku dniach..


Skóra zawiera 70% wody - prawdziwą rezerwę wody w organizmie. Jeśli chodzi o wargi, odwodnienie jest pierwszym sygnałem klinicznym starzenia się. Tłumaczy się to nieobecnością w wardze czerwonej warstwy zrogowaciałej, a zatem słabsza ochrona, niż w przypadku wargi białej i skóry w pojęciu tradycyjnym.Ponieważ woda jest niezbędna dla utrzymania jędrności skóry, a kwas hialuronowy jest najsilniejszą znaną dziś substancją nawilżającą, gdyż ma właściwość zatrzymywania wody, użycie tego typu substancji w celu nawilżenia odwodnionych ust i ponownego ukształtowania tkanek śluzowki warg wydaje się logiczne.

Usta to miejsce bardzo ważne i najbardziej pożadane w trakcie konsultacji do zabiegów z użyciem wypełniaczy.Dzieki Surgilips® można powiększyć ich objętość, zmienić delikatnie kształt, podnieść opadające kąciki ust.

W przypadku terapii ust, należy brać pod uwagę ich naturalny wygląd. Zabieg powinien być jedynie delikatnym modelowaniem, a nie drastyczną zmianą.

Jeśli chodzi o usta to nie ma szczególnych wskazań, co do przedziału wiekowego w którym należałoby się poddać zabiegowi. Jest to zabieg dla kobiet w różnym wieku, gdyż spełnia różne oczekiwania.

Często do gabinetów dermatologii estetycznej zgłaszają się bardzo młode pacjentki z niesymetrycznymi ustami, zbyt cienką górna bądź dolną wargą, nierównym konturem. Wstrzyknięcie Surgilips® rozwiązuje ich problem estetyczny przywracając im piękny uśmiech i dobre samopoczucie. Obecnie wśród młodych kobiet trwa moda, zapoczątkowana przez znane modelki i aktorki, na "seksowne" usta. Efekty zabiegu powinny być jednak odpowiednie do fizjonomii twarzy. Efekt przesadnie powiększonych ust może być sztuczny lub wręcz karykaturalny.

Efekt odmłodzenia

Wstrzykiwanie preparatu Surgilips® w późniejszym wieku daje wyraźny efekt odmładzający. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny korzystny efekt odmłodzenia.

Surgilips® to preparat najnowszej generacji, który pozwala na niezwykle precyzyjne modelowanie kształtu ust i zapewnia długotrwały efekt utrzymujący się do roku.Dodaj swój komentarz:

Jęsli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj , aby sie zarejestrować.

Dodaj swój komentarz
Zaloguj się

Komentuj Anonimowo

Komentarze:

Angelique 2012-12-11 14:57 / Wow, amazing wolebg structure! How lengthy have you ever been operating a blog for? you make running a wolebg look easy. The total look of your internet site is wonderful, let alone the content!
Chelsey 2012-12-11 13:57 / Good post. I be taught setomhing more challenging on different blogs everyday. It can all the time be stimulating to read content from other writers and apply a bit of setomhing from their store. I favor to use some with the content material on my blog whether or not you don't mind. Natually I give you a hyperlink in your net blog. Thanks for sharing.
htppcmqrgyq 2012-09-29 04:05 YoeKQZ , [url=http://ocmznszqnwlw.com/]ocmznszqnwlw[/url], [link=http://vkxifqrdgzgp.com/]vkxifqrdgzgp[/link], http://bgexrehkrdqi.com/
pgjjmsqbe 2012-09-29 02:07 VC05sK , [url=http://xjfbxqwpzsej.com/]xjfbxqwpzsej[/url], [link=http://nynftiublglt.com/]nynftiublglt[/link], http://lxgpkuyhbcjh.com/
aszzugzrakl 2012-09-29 01:53 Y4NEvu , [url=http://fzshueuordoi.com/]fzshueuordoi[/url], [link=http://rwgmyazofqtk.com/]rwgmyazofqtk[/link], http://hzmdkxvnzipv.com/
yzyrotjdjb 2012-09-29 01:25 TiEsgC , [url=http://kgnqjniwwznm.com/]kgnqjniwwznm[/url], [link=http://fmqqauvepitj.com/]fmqqauvepitj[/link], http://bramjsxghpdr.com/
wdopfm 2012-09-29 01:02 6twoLb , [url=http://utpdaipejtaj.com/]utpdaipejtaj[/url], [link=http://xvhlfvuvfhhh.com/]xvhlfvuvfhhh[/link], http://bejkllnuyebb.com/
hxcnrljs 2012-09-29 00:48 rF0V7D , [url=http://ktdptlgkncos.com/]ktdptlgkncos[/url], [link=http://ynbcaosfmibh.com/]ynbcaosfmibh[/link], http://uhlscamhprpx.com/
xmrzzoq 2012-09-27 20:27 Fd9Opb , [url=http://sormcvxounyh.com/]sormcvxounyh[/url], [link=http://zajhnsqqjflp.com/]zajhnsqqjflp[/link], http://xqflofdsdzzp.com/
xfavtgxbyje 2012-09-26 23:46 UWBhaC , [url=http://ecuahylzdnal.com/]ecuahylzdnal[/url], [link=http://gymkqjdxhkls.com/]gymkqjdxhkls[/link], http://mytibzodhcae.com/
lsnkctrorni 2012-09-26 23:31 D17as6 , [url=http://aioclutuzhld.com/]aioclutuzhld[/url], [link=http://eltowctcwohp.com/]eltowctcwohp[/link], http://zjyrfqihjbhz.com/
imfnlsozvx 2012-09-26 23:01 A7BY3V , [url=http://serpvyejhvas.com/]serpvyejhvas[/url], [link=http://orsmsyfpjkqf.com/]orsmsyfpjkqf[/link], http://svkbkxogzopp.com/
rmijuxmorv 2012-09-26 22:37 5iD97C , [url=http://xrqmbpvdzoaw.com/]xrqmbpvdzoaw[/url], [link=http://fwankjcaysgd.com/]fwankjcaysgd[/link], http://atkvprcmdyyq.com/
rsdevzi 2012-09-26 21:56 xYjbKW , [url=http://kgnyilvbaijw.com/]kgnyilvbaijw[/url], [link=http://sxvdvxnudkly.com/]sxvdvxnudkly[/link], http://tmgvtvjoybmj.com/
Misx 2012-09-25 17:00 Hi,forex trading is never about fast prtfois. Most successful traders i know increase your account balance by about 5 percent a month! To start things off, are you over risking? Proper money management states that you should probably risk a maximum of 2% of your total account balance per trade. Any amount more than that, you are probably heading towards a eventual margin call. Was this answer helpful?
Geraldine 2012-09-25 14:40 I went to tons of links before this, what was I thkinnig?
Arvind 2012-09-25 10:38 Nice post. I learn something tllaoty new and challenging on websites I stumbleupon on a daily basis. It's always helpful to read content from other authors and practice something from their web sites.
Lence 2012-09-25 04:54 Pamięć zawedzi? Może ciut Burlecitin trbeza łyknąć?; Pisze Pan:"...Uznam za to, że Prezydent z PO i rząd z PO to układ będący monopolem władzy, stanowiący zagrożenie dla demokracji, bo teraz jedna partia jest poza jakąkolwiek kontrolą..." A jak niedawno było? Prezydent+ brat bliźniak premier. Nie było monopolu władzy? Niech Pan nie żartuje. Ma Pan rację; głosując na BK pośłanie sobie urychtowałem. I mam nadzieje spać spokojnie. Pisze Pan:"...Bo o ile są dobrze w zdobywaniu władzy, to są ciency w korzystaniu z niej w sposf3b konstruktywny i dobry dla Polski...." Dobry w zdiobywaniu władzy był/ na szczęście czas przeszły dokonany/JK. I co z tego mieliśmy?? Obciach z LPR i "SAMĄBRONĄ". JK zajmował sie spiskami, i kręcił się za własnym/ kocim/ ogonkiem. Pudła, Panie Pioterku. A jak będzie- czas pokaże. Mam nadzieję,że nie bedę musiał napisać: durna, obciachowa Platforma i Prezydent-nierogarniety idiota. Pozdrawiam
Asra 2012-09-25 01:29 I will simply anwser your question in a different way than you are apt to see here.With as much money that is available to those creating the Forex trading site, if they knew exactly how to trade and never lose, they'd be keeping the system away from the public and just be doing the trading on their own and making 100-1000 or more percent gains per year. Being it is risky and you can not be assured of winning, the creators of financial instruments GUARANTEE their winnings off of commissions of other people whether they win or lose.It's the same with the stock market, though a fellow by the name of Blankenhorn has developed a new stock market system that is actually about investign and am told the SEC has it but rpefers the present system that allows for an incredible amount of manipulation. So until that time comes when you can actually invest with some assurance that stocks, commodities, currency or whatever you are trading has some solid basis for their movements, ie with manipulative factors eliminated or at least dramatically reduced, there will be lots more losers playing in a game that is controlled behind the scenes and our government is only beginning to do its investigation in exposing wrongdoers in the financial markets but won't be able to do enough until the system itself is made more robust. Was this anwser helpful?
Dya 2012-09-25 00:11 Was looking for wodnreful blog site. It was invaluable for me personally. Keep expressing this sort of concepts down the road at the same time. This became truly a few things i wanted, and i'm delighted to be able to emerged right here! Thank you for discussing the similarly info with us

Powrót - Artykuły Glowa